Aborcja Warszawa

Uważamy, że każda kobieta, powinna móc decydować o tym, czy jest przygotowana na zostanie rodzicem, czy jeszcze nie. Bycie matką dziecka, które przychodzi na świat w braku pełnej sprawności, z uszkodzeniem kończyn, czy z różnymi innymi problemami nie jest czymś łatwym dla każdej z kobiet (szczególnie samotnych i młodych). Rozumiemy problem i oferujemy zabieg, który pozwala na uniknięcie wielu przykrych sytuacji w przyszłości z zachowaniem bezpieczeństwa i zdrowia pacjentki. Obecne prawo w Polsce zakazuje wszelkich metod aborcji, wychodzimy temu naprzeciw. Jesteśmy kliniką ze Słowacji, która służy pomocą, gdy żadna inna decyzja nie wchodzi w grę.

Usuwanie ciąży Warszawa

Aborcja wykonana w odpowiedniej klinice ginekologicznej NIE jest trudna oraz niebezpieczna. Wybrana klinika powinna zostać zweryfikowana dzięki informacjom, które w łatwy sposób można znaleźć na wielu stronach w sieci. Tak, by przyjazd na wyznaczone miejsce nie okazał się pomyłką, czy błędem. Aborcja powinna być wykonana przed 12 tygodniem ciąży. Warto mieć to z tyłu głowy, szczególnie zwlekając w poszukiwaniu informacji, czy też przy podjęciu decyzji dotyczącej metody aborcji (aborcja farmakologiczna/mechaniczna).

Po określeniu terminu pacjentka stawia się w wyznaczonym dniu do kliniki, chcąc usunąć ciążę. Turystyka aborcyjna na Słowacji jest najcześciej wybieranym krajem na tego typu zabiegi z tego powodu, że, nie są wymagane żadne z dokumentów a każde z wymaganych badań przeprowadzane są na miejscu. Z reguły pacjentka ma możliwość opuścić klinikę już po południu a w razie niepewności bez żadnych problemów może odpuścić zabieg i wrócić do domu. W wyjątkowych przypadkach każda kobieta ma prawo zostać w klinice całą noc przed oraz po zabiegu (również z osobą towarzyszącą).

Zaraz po opuszczeniu kliniki, kobiety mają możliwość całodobowego kontaktu telefonicznego – w razie doskwierających problemów, czy pojawiających się pytań po zabiegu usunięcia ciąży.

Klinika na Słowacji

Usuwanie ciąży w Warszawie

Plasujemy się jako jedna z lepszych klinik chirurgi usuwania ciąży, która działa w trybie jednodniowym. W trosce o bezpieczeństwo i życie pacjentek współpracujemy tylko i wyłącznie z zaufanymi partnerami i klinikami w Austrii. Pozwala to na zaoferowanie najwyższych standardów z naciskiem na dokładność i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Doświadczenie i bardzo wysokiej jakości sprzęt pozwala nam na bezpieczne usuwanie ciąży, które nie zagraża zdrowiu kobiet.Co ważne zabieg przeprowadzany jest całkowicie legalny, kobiety nie są pociągane do odpowiedzialności karnej, a zmiana decyzji jest możliwa na każdym kroku. W przypadku wystąpienia trudności z dostaniem się do naszej kliniki bez problemu zapewnimy bardzo szybki transport oraz potrzebną opiekę.

Jako profesjonalna klinika oferująca zabiegi na Słowacji gwarantujemy zachowanie dyskrecji oraz bezpieczeństwo. Zespół kliniki złożony jest z wykwalifikowanego personelu, który bez wyjątku dba o wszystkie odwiedzające kobiety. Nacisk przykładamy na osoby, które przeprowadzają zabieg usunięcia ciąży. Selekcja lekarzy i lekarek jest rygorystyczna, pozwalająca na wybór osób doświadczonych i zaufanych. Zabieg przeprowadzony przez niekompetentne osoby może być ryzykiem dla zdrowia pacjentki, czego w szczególności chcemy unikać.

Każdy szczegół przyczynia się do utrzymywania wysokiej pozycji wśród klinik, przeprowadzających aborcję. Dbamy o każdą z pacjentek – wszystkie badania realizujemy u nas, gwarantujemy transport i staramy się zapewnić najwyższy komfort pobytu w klinice.

Aborcja Warszawa - ważne pytania

Zaraz poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Postaraliśmy się o opisanie każdego, w ten sposób, by zainteresowana kobieta, która szuka pomocy, mogła ją bez większych problemów odszukać. Nasza klinika jest dopasowana do niezwykle wymagających osób a sama aborcja przebiega bez komplikacji.

Aborcja na Słowacji jest legalna dla dziewczyn, które nie skończyły jeszcze 18 lat. Istnieje jednak jeden warunek, osoba ta musi przyjechać z opiekunem prawnym. Usunięcie ciąży jest możliwe, gdy opiekun wypełni każdy z wymaganych dokumentów.

Każde z badań wykonywane są na miejscu a potrzebne dokumenty oczekują w klinice. Tuż przed zabiegiem nie można spożywać posiłków, jeść, palić ani żuć gumy – zakaz obowiązuje 6 godzin.

Usunięcie ciąży musi zostać wykonane do 3 miesiąca. Po tym czasie lekarz nie może podjąć się zabiegu usunięcia ciąży. Zabiegi wykonywane po 12 tygodniu są absolutnie zakazane. W związku z czym decyzja powinna zostać podjęta, jak najprędzej, tak by nie przekroczyć „granicy” czasowej.

Koszty transportu wąchają się w zależności od zamieszkania:


Cieszyn, Kraków i Katowice – 200 zł
Warszawa, Łódź, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka – 400 zł


Koszt zabiegu to 1900 zł (bez wliczenia transportu)

Po zabiegu następuje pewien okres rekonwalescencji. Znaczy to, że organizm regeneruje się po przeprowadzonym zabiegu. Po określonym upływie czasu skutki uboczne prawdopodobnie ustąpią a samo zajście w ponowną ciążę stanie się możliwe.

Możliwy okresowy ból. Zabieg wiąże się z obkurczeniem macicy, co w następstwie może przyczynić się na powstanie ostrych skurczów i bólu podbrzusza. Jest to naturalny proces, którego nie da się przeskoczyć, ale jesteśmy w stanie złagodzić, podając środki przeciwbólowe. Stopień bólu jest zbliżony do tego, który towarzyszy podczas menstruacji. Lekarstwa przeciwbólowe (no-spa, ibuprofen itp.) są jak najbardziej dozwolone.

Istnieje szansa na wystąpienie krwawienia. Z reguły jest lżejsze od okresowego, a w dodatku występuje bardzo okazjonalnie. Pojawiają się przypadki, gdzie ilość krwi jest większa u jednych z pacjentek, jednak żadna nie stanowi zagrożenia ich życiu.

Zaraz po zabiegu należy unikać ciężkiej pracy fizycznej, zwłaszcza jeśli wcześniej nie była codziennością. Uczucie po przeprowadzonym zabiegu są niemal identyczne, a czasem nawet lżejsze niż te doświadczane podczas okresu.

Nie odnalazłaś/eś odpowiedzi na Twoje pytanie dotyczące aborcji, czy innego, zbliżonego tematu? Nie zwlekaj, czekamy na Twój telefon. Chętnie porozmawiamy i pomożemy.

Pytania?
Zadzwoń do nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania odnośnie usunięcia ciąży, całego procesu, kosztów zabiegu, jak i przybliżymy temat transportu do naszej kliniki. Nie występuje u nas bariera językowa – nasz personel mówi w języku Polskim.

poniedziałek – 08:00 – 20:00 
wtorek – 08:00 – 20:00
środa – 08:00 – 20:00
czwartek – 08:00 – 20:00
piątek – 08:00 – 20:00
sobota – 10:00 – 14:00
niedziela – 10:00 – 14:00

Ostatnia aktualizacja