Aborcja Łódź

Jesteśmy zdania, że każda kobieta, bez wyjątku ma prawo decydować o tym, czy jest gotowa na macierzyństwo, czy jeszcze nie. Bycie matką dziecka, które rodzi się w braku pełnej sprawności, z brakiem kończyn, czy z różnymi innymi trudnościami nie jest lekkim dla każdej z kobiet (zwłaszcza samotnych i młodych). Zdajemy sobie sprawę z problemu i oferujemy zabieg, który pozwala na uniknięcie wielu ciężkich sytuacji w przyszłości z zachowaniem bezpieczeństwa i zdrowia pacjentki. Panujące prawo w Polsce zakazuje wszelkich metod aborcji, wychodzimy temu naprzeciw. Nasza klinika służy pomocą, gdy nic innego nie wchodzi w grę.

Usuwanie ciąży Łódź

Aborcja wykonana w odpowiedniej klinice ginekologicznej NIE jest trudna oraz niebezpieczna. Interesująca nas klinika powinna zostać sprawdzona dzięki informacjom, które w łatwy sposób można znaleźć na wielu stronach w internecie. Wszystko po to, by przyjazd na wyznaczone miejsce nie okazał się pomyłką, czy błędem. Aborcja powinna być wykonana przed dwunastym tygodniem ciąży. Powinno się mieć to z tyłu głowy, zwłaszcza zwlekając w poszukiwaniu informacji, czy też przy podjęciu decyzji w związku z wyborem metody aborcji (aborcja farmakologiczna/mechaniczna).

Po wybraniu terminu kobieta przyjeżdża w wyznaczonym dniu do kliniki, chcąc usunąć ciążę. Turystyka aborcyjna na Słowacji jest najcześciej wybieranym krajem na tego rodzaju zabiegi z tego powodu, że, nie są wymagane żadne z dokumentów a wszelkie wymagane badania przeprowadzane są na miejscu. Z reguły kobieta ma zdolność opuścić klinikę już po południu a w razie wątpliwości bez żadnych problemów może zrezygnować z zabiegu. W wyjątkowych przypadkach każda pacjentka ma możliwość spędzić w klinice całą noc przed oraz po wykonaniu zabiegu (razem z osobą towarzyszącą).

Zaraz po wyjściu z kliniki, kobiety mają możliwość do pełnego kontaktu telefonicznego – w razie doskwierających problemów, czy pojawiających się pytań po zabiegu.

Klinika na Słowacji

Usuwanie ciąży w Łodzi

Kwalifikujemy się jako jedna z czołowych klinik chirurgi usuwania ciąży, działająca w trybie jednodniowym. Dbając o bezpieczeństwo i życie kobiet prowadzimy współpracę tylko i wyłącznie z rzetelnymi partnerami i klinikami w Austrii. Pozwala to na zaoferowanie najwyższych standardów z naciskiem na dokładność i profesjonalizm przeprowadzanych usług. Doświadczenie i najwyższej jakości sprzęt pozwala nam na bezpieczne usuwanie ciąży, które nie niesie ryzyka dla zdrowia kobiet.

Co ważne zabieg przeprowadzany jest całkowicie legalny, kobiety nie są pociągane do odpowiedzialności karnej, a zrezygnowanie jest możliwem na każdym kroku. W przypadku wystąpienia problemów z dostaniem się do naszej kliniki bez problemu zapewnimy bezpieczny transport oraz potrzebną opiekę.

Jako profesjonalna klinika zajmująca się zabiegami na Słowacji gwarantujemy zupełną dyskrecję oraz bezpieczeństwo. Zespół kliniki złożony jest z wykwalifikowanego personelu, który bez wyjątku dba o każdą z odwiedzających kobiet. Nacisk przykładamy na osoby, które przeprowadzają zabieg usunięcia ciąży. Dokładna selekcja lekarzy i lekarek jest rygorystyczna, co pozwala na wybór osób doświadczonych i zaufanych. Zabieg zrealizowany przez może być ryzykiem dla zdrowia pacjentki, czego wyjątkowo chcemy unikać.

Każdy szczegół przyczynia się do utrzymywania wysokiej pozycji pośród klinik, które przeprowadzają aborcję. Dbamy o każdą z pacjentek – wymagane badania przeprowadzamy u nas, zapewniamy transport i staramy się o najwyższy komfort pobytu.

Aborcja Łódź - ważne pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na bardzo często pojawiające się pytania. Przyłożyliśmy się o wyczerpanie każdego, w ten sposób, by zainteresowana kobieta, która szuka pomocy, mogła ją bez większych problemów odszukać. Nasza klinika jest dopasowana do niezwykle wymagających osób a sam zabieg aborcji przebiega bez problemów.

Słowacja jest miejscem gdzie aborcja jest dopuszczalna dla dziewczyn, które nie skończyły jeszcze 18 lat. Warunek jest jeden, dziewczyna ta musi pojawić się z opiekunem prawnym. Zabieg usunięcia ciąży jest możliwy, gdy opiekun wypełni i podpisze każdy z wymaganych dokumentów.

Każde z badań przeprowadzane są na miejscu a potrzebne dokumenty oczekują w klinice. Tuż zabiegiem nie można spożywać posiłków, jeść, palić ani żuć gumy – zakaz obowiązuje 6 godzin.

Usunięcie ciąży musi zostać przeprowadzone do 3 miesiąca. Po tym czasie lekarz nie ma prawa podjąć się zabiegu usunięcia ciąży. Zabiegi wykonywane po 12 tygodniu są absolutnie zakazane. Z tego powodu decyzja musi zostać podjęta, jak najszybciej, tak by nie przekroczyć „granicy” czasowej.

Koszty transportu wąchają się w zależności od zamieszkania:


Cieszyn, Kraków i Katowice – 200 zł
Warszawa, Łódź, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka – 400 zł


Koszt zabiegu to 1900 zł (bez wliczenia transportu)

Po zabiegu może wystąpić okresowy ból. Wszystko dlatego, że zabieg wiąże się z obkurczeniem macicy, co w konsekwencji może przyczynić się na powstanie bolesnych skurczów i bólu podbrzusza. Jest to naturalny proces, którego nie sposób ominąć, ale możemy zmniejszyć, podając środki przeciwbólowe. Stopień bólu jest bardzo podobny do tego, który towarzyszy w trakcie okresu. Leki przeciwbólowe (no-spa, ibuprofen itp.) są jak najbardziej dozwolone.

Każdy zabieg niesie za sobą szanse na pojawienie się krwawienia. Z reguły jest słabsze od okresowego, a dodatkowo przejawia się bardzo nieregularnie. Pojawiają się przypadki, gdzie ilość krwi jest większa u jednych z pacjentek, aczkolwiek żadna nie stanowi zagrożenia ich życiu.

Należy omijać ciężką pracę fizyczną, zwłaszcza jeśli wcześniej nie była codziennością. Odczucia po przeprowadzonym zabiegu są niemal identyczne, a czasem nawet lżejsze niż te doświadczane podczas miesiączki.

Możliwy okresowy ból. Zabieg wiąże się z obkurczeniem macicy, co w następstwie może przyczynić się na powstanie ostrych skurczów i bólu podbrzusza. Jest to naturalny proces, którego nie da się przeskoczyć, ale jesteśmy w stanie złagodzić, podając środki przeciwbólowe. Stopień bólu jest zbliżony do tego, który towarzyszy podczas menstruacji. Lekarstwa przeciwbólowe (no-spa, ibuprofen itp.) są jak najbardziej dozwolone.

Istnieje szansa na wystąpienie krwawienia. Z reguły jest lżejsze od okresowego, a w dodatku występuje bardzo okazjonalnie. Pojawiają się przypadki, gdzie ilość krwi jest większa u jednych z pacjentek, jednak żadna nie stanowi zagrożenia ich życiu.

Zaraz po zabiegu należy unikać ciężkiej pracy fizycznej, zwłaszcza jeśli wcześniej nie była codziennością. Uczucie po przeprowadzonym zabiegu są niemal identyczne, a czasem nawet lżejsze niż te doświadczane podczas okresu.

Brakuje odpowiedzi na Twoje pytania odnośnie aborcji, czy innego, zbliżonego tematu? Nie rezygnuj, czekamy na Twój telefon. Chętnie porozmawiamy i odpowiemy.

Pytania?
Zadzwoń do nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania dotyczące usunięcia ciąży, całego procesu, kosztów zabiegu, jak i szczegółów transportu do naszej kliniki. Nie występuje u nas bariera językowa – nasi konsultanci mówią w języku Polskim.

poniedziałek – 08:00 – 20:00 
wtorek – 08:00 – 20:00
środa – 08:00 – 20:00
czwartek – 08:00 – 20:00
piątek – 08:00 – 20:00
sobota – 10:00 – 14:00
niedziela – 10:00 – 14:00

Ostatnia aktualizacja