20 opinii na temat “Klinika Słowacja opinie

  1. Byłam w Mediklinik parę dni temu. Wahałam się widząc opinie. Jeśli chodzi o standard.. Odbiega od prywatnych klinik w Polsce. Generalnie warunki bardzo słabe ale do przyjęcia, spedzacie tam parę godzin, a nie dni. Po zabiegu nie czułam bólu, komplikacji. Ciąże znosilam bardzo źle, a już po wybudzeniu po zabiegu przeszły wszelkie objawy. Droga przez Słowację nie najlepsza. W samej klinice spędziłam 6 godzin.

  2. Znów najazd wolontariuszek. Czy wy wiecie, szanowne wolontariuszki, że to wy jesteście główną przyczyną aborcji w Polsce? Bo kto dziewczynę w ciąży, a przed ślubem palcami we wsi wytyka? Od kogo ta dziewczyna słyszy epitety typu „d****a”, „puszczalska”, „k***a”? Przypomnę może porównanie stanu prawnego ze statystyką – w Europie najliberalniejsze prawo aborcyjne (poza Azją, do której należą Rosjai inne republiki postsowiecke które z Sojuzem do końca nie zerwały) – ma Holandia. Najmniejszy procent aborcji wśród kobiet stale zamieszkałych, a będących w wieku rozrodczym ma – i tu uwaga – również Holandia. Holenderskie kliniki aborcyjne żyją głównie z Polek i Irlandek. Po prostu tam dewoty pod sklepem siedemnastolatki z brzuchem palcami nie wytykają i od k***w nie wyzywają… Tatuś też z domu nie wyrzuci – ot, będzie jeszcze jeden dodatkowy Holender!
    Męska Szowinistyczna Świnia

  3. Mentalność ludzi jest taka, że jeżeli prawo na coś pozwala, to uważają, że to jest słuszne.
    medycyna włączyła się w działanie, które do niej nie należy, bo zabijanie nie jest leczeniem

  4. Czy może takiemu zakutemu łbu przyjdzie jakas refleksja , że kobiety nieraz ciężko chore z przewlekłym schorzeniami biorące leki jak zajdą w ta nieszczęsny niechcianą ciążę to co ma swe życie lub zdrowie poświęcić i zdechnac w szpitalu przy porodzie albo tuż po nim, ma jako pełnowartościowy człowiek poświęcić się dla zlepu komórek które żadnym dzieckiem nie jest a ona jest i często ma dzieci które chciałaby wychować a nie zdycham w imię chazanowych poglądów. Dziecko jest wtedy kiedy może żyć bez komplikacji poza lonem matki.

  5. Zwolennicy aborcji jak można tutaj dostrzec twierdza, że kiedy dziecko rodzi się z wadami i umiera na oczach matki to cierpią również rodzice, dlatego są za aborcją. Nie mówi się o tym, że dziecko podczas aborcji okropnie cierpi – tylko my tego nie widzimy. Jeżeli dziecko cierpi poza naszymi oczami to czujemy się lepiej

  6. No ja jestem prawie miesiąc po zabiegu, czuję się dobrze, ale mam jakieś obawy co do seksu. Nie miałam jeszcze okresu, wiem, że w grę wchodzi tylko stosunek z prezerwatywą. Podobno nawet po okresie dobrze jest się zabezpieczać, by uniknąć infekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *